WITAMY W ENGLISH TEAM

Specjalizujemy się w nauczaniu dzieci (od trzeciego roku życia), młodzieży oraz dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Naszym głównym celem jest umożliwienie słuchaczom szybkiego i skutecznego przyswojenia języka angielskiego. Staramy się zaszczepić w każdym chęć do nauki języka poprzez odpowiednio dobrany program, dostosowany do poziomu znajomości języka angielskiego każdej grupy wiekowej. Jedną z wielu zalet naszej szkoły jest prowadzenie zajęć w małych grupach, liczących do 8 słuchaczy, w przypadku grup dziecięcych, i do 10 osób w przypadku młodzieży i dorosłych.  Dzięki temu możemy doskonale monitorować postępy w nauce każdego z uczniów, a okresowe testy kontrolne pozwalają w indywidualny sposób określić ewentualne braki w nauce i wyeliminować je.

W celu osiągnięcia jak najlepszych efektów, wykorzystujemy nowoczesne metody nauki języka obcego. Kompetentna i wykwalifikowana kadra dokłada wszelkich starań, aby słuchacze byli jak najlepiej zmotywowani do nauki i zaangażowani w nią.

Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty, matury, PET, FCE, CAE, CPE. Organizujemy również kursy dla firm.