KURSY SPECJALISTYCZNE (JĘZYK BIZNESU)

Prowadzimy także kursy specjalistyczne, na których uczymy m.in. języka biznesu na różnych poziomach zaawansowania. Kursy skierowane są do osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z języka angielskiego o komponent języka biznesu.

Przygotowujemy także Słuchaczy do egzaminu Business English, co stanowi dodatkowy atut m.in. w świecie biznesu i na rynku pracy

Kładziemy nacisk na praktyczną naukę języka biznesu – m.in. prowadzenie konwersacji i korespondencji biznesowej, czytanie i omawianie tekstów biznesowych, itp.

INNE KURSY SPECJALISTYCZNE

Na życzenie Słuchaczy, prowadzimy także inne kursy specjalistyczne, w odpowiedzi na  zapotrzebowanie naszych Klientów, jak na przykład kurs angielskiego języka akademickiego (przydatny dla osób studiujących lub zamierzających studiować w języku angielskim oraz dla osób publikujących w języku angielskim), angielski w turystyce, hotelarstwie, medycynie.

Dzięki szerokiej gamie kursów specjalistycznych, każdy znajdzie coś dla siebie

Obecnie kursy specjalistyczne cieszą się co raz większym zainteresowaniem, m.in. ze względu na zmieniający się rynek pracy. Dają one możliwość swobodnej komunikacji nie tylko na tematy ogólne, ale również na tematy specjalistyczne.